TUTVUSTUS

Meela Talumajutus on avatud 15.maist kuni 15.oktoobrini igal aastal.
Talumajutus asub Kuressaare linnast 12 km kaugusel – Meela talus, Kuusiku külas, Saaremaa vallas.
See on suurepärane peatuskoht Saaremaa avastamiseks ja Kuressaares toimuvatel üritustel osalemiseks.

Pakume Sulle puhkamiseks 20. sajandi alguses ehitatud rehitüüpi elamut, mis on nüüdseks renoveeritud. Peamajal on roogkatus. Külaliste kasutada on tuba peamaja teisel korrusel, mis mahutab kuni 6 inimest ja grillkoda-varjualune, mis on meil uus ehitis alates maist 2019.

Grillkoja juurde kuuluvad: Kamado grill, suur söögilaud 12 inimesele, diivan tugitoolidega, kott-toolid, väliköök(kümkapp, kohvimasin, veekeetja, elektripliit, köögitarvikud), terrassi soojuskiirgur,tuline saare saun ja ahiküttega kümblustünn. Kogu kompleksi suurus on 90m2. Saun ja tünn on kasutatav lisatasu eest.
Samuti rendime kogu puhkekompleksi õhtuks eraldi välja, kuhu mahub 25 inimest sünnipäeva või muud üritust pidama.

Talumajutuse õuealal asub kaunis vaatamisväärsus- Meelase tuulik, mis sai taastatud 2019 aastal (ehitatud 1903 aastal). Tuuliku uksed on külalistele avatud.Tuuliku juures paikneb puidust varjualune.

Talumajutuse suurt õueala ümbritsevad kiviaiad. Siin on vaikne ja turvaline. Oled nagu omaette maailmas, eemal linnakärast ja ülerahvastatud linnatänavaist. Kõnni paljajalu kasteses rohus – tunned, kuidas elurõõm ja hingerahu Sinusse voolavad.
Saare saun kümblustünniga kosutab Teie meeleolu ning teeb pai kehale-hingele.

Sutu laht- pilliroogse ja liivase rannaga on 5 minutilise autosõidu ehk 6,5km kaugusel. Pihtla külapood, Pihtla õlleköök ja külakohvik “Nõges” asuvad 2,5 km kaugusel.

 

Päikest!