TUTVUSTUS

Meela Talumajutus on avatud 15.maist kuni 15.septembrini ja Saaremaa Rally ajal oktoobris igal aastal.
Talumajutus asub Kuressaare linnast 12 km kaugusel 12 min. autosõidu kaugusel – Meela talus, Kuusiku külas, Saaremaa vallas, Saaremaal.
See on suurepärane peatuskoht Saaremaa avastamiseks ja Kuressaares toimuvatel üritustel osalemiseks.

Pakume Sulle puhkamiseks 20. sajandi alguses ehitatud rehitüüpi elamut, mis on nüüdseks renoveeritud. Peamajal on roogkatus.
Külaliste kasutada on tuba peamaja teisel korrusel, mis mahutab kuni 7 inimest ja grillkoda-varjualune, mis on meil uus ehitis mais 2019.
Grillkoja juurde kuuluvad: Kamado grill, suur söögilaud 12 inimesele, kott-toolid, väliköök(kümkapp, kohvimasin, veekeetja, elektripliit, köögitarvikud),tuline saare saun ja ahiküttega kümblustünn. Kogu kompleksi suurus on 83m2. Saun ja tünn on kasutatav lisatasu eest.

Samuti rendime kogu puhkekompleksi üheks õhtuks eraldi välja, kuhu mahub 25 inimest sünnipäeva või muud üritust pidama.

Talumajutuse suurt õueala ümbritsevad kiviaiad. Siin on vaikne ja turvaline. Oled nagu omaette maailmas, eemal linnakärast ja ülerahvastatud linnatänavaist. Tule ja kuula, kuidas ööbik laksutab! Kõnni paljajalu kasteses rohus – tunned, kuidas elurõõm ja hingerahu Sinusse voolavad.
Saare saun kümblustünniga kosutab Teie meeleolu ning teeb pai kehale-hingele.

Sutu laht- pilliroogse ja liivase rannaga on 5 minutilise autosõidu ehk 6,5km kaugusel. Pihtla külapood ja külakohvik “Nõges” asuvad 2,5 km kaugusel.

Meela talu on Pihtla valla “Koduvalla kaunistaja 2012” ja “Eesti kaunis kodu 2012” laureaat.

 

Päikest!